שידוכים ללא ידיעת הילדים

כמי שעוסקת בתחום של שידוכים ללא ידיעת הילדים מזה עשרות שנים, אני שומעת הרבה אנשים שפוסלים את ההרשמה למשרד שידוכים כי "הכל צפוי", "זה לא בידיים שלי אלא רק בידי שמיים" או "כשזה יצטרך לקרות – זה יקרה". אני מאוד מבינה את ההשקפות האלה ומאוד מכבדת אותן, אולם רק רוצה להזכיר פתגם אחר שרווח גם הוא ביהדות: "הכל צפוי והרשות נתונה"; משמעות הביטוי היא, שגם אם ידי שמיים, ידי הטבע או נפלאות הזמן הן אלה אשר בסופו של דבר יפגישו אותנו עם שאהבה נפשנו, הרי שלנו הרשות לעזור להם ובעצם – לעזור לעצמנו.

שידוכים – הרשות נתונה

שידוכים והרשות נתונהכשאמונה וארציות נפגשות

אני נפגשת הרבה עם אנשים המשתייכים למגזר הדתי ועם אנשים מסורתיים, אשר אינם החלטיים ומהססים מאוד לגבי הפנייה אליי ולגבי התחום הזה של שידוכים באופן כללי ושל שידוכים ללא ידיעת הילדים באופן פרטי. כמובן שגם מהמגזר החילוני אני מקבלת הרבה מאוד פידבקים שאמנם אין להם קשר לאמונה דתית, אבל שמנסים לבטל את הצורך בפנייה מסיבות רוחניות ("זה כנראה עוד לא הזמן" הוא התירוץ הנפוץ). לכל אותם אנשים אני אומרת, שבעזרת הפנייה אליי או אל כל משרד העוסק בהכרויות באופן כללי, אפשר לזרז את המפגש עם האדם הנכון, עם אותו "חצי שני".

אני מאמינה, באמת ובתמים, שיש נשמות שנועדו זו לזו. אני גם באמת מאמינה, שבעידן שבו אנחנו חיים, שמלא בצורך להספיק כל כך הרבה דברים ולהצליח בכל כך הרבה תחומים, הרבה יותר קשה להכיר באמת אדם אחר. ברוב הפגישות המתקיימות ללא התערבותם של שדכנים, אנשים נוטים לפסול אחרים על פרטים קטנים, שהם לאו דווקא הפרטים החשובים. אמנם, יש פתגם שאומר שאלוהים נמצא דווקא בפרטים הקטנים ביותר, אולם אני חושבת שלפסול אדם על כך שהוא "רק" 1.75 ולא 1.80 כמו הדמות הדמיונית שאיתה חלמתם להזדקן, הוא לאו דווקא הפרט החשוב ביותר.

שידוכים ללא ידיעת הילדים: אנחנו מנסים – אתם בוחרים

כמובן שבסופו של דבר אתם, ורק אתם, תחליטו עם מי אתם מעוניינים להיפגש ובמועד מאוחר יותר – גם להתחתן. למרות זאת, כמי שעוסקת בתחום כל כך הרבה שנים, אני באמת מאמינה שיש ברשותי את הכלים שמאפשרים לי להפגיש בין אנשים שיכולה להיות ביניהם התאמה ממשית ואהבה אמיתית. כמובן שאינני אלוהים, ואינני מתיימרת להיות, אולם זכיתי ביכולת להתאים בין אנשים בעלי מאפיינים וצרכים שיכולים להשתלב יחדיו, ועל כך יעידו אך ורק הזוגות אשר הכירו בזכות הפנייה אל משרד השידוכים שלי.

אם אתם או הילדים שלכם מחפשים אהבה בדרכים אחרות, אולם היא עדיין לא נמצאה, אני ממליצה לכם מכל הלב לנסות להיעזר בתחום השידוכים ואם אתם הורים לילדים שמחפשים – בתחום של שידוכים ללא ידיעת הילדים. במקרה הכי פחות טוב – תכירו מספר אנשים שיכול להיות שיישארו חברים טובים שלכם, ובמקרה הטוב – תקימו בית לתפארת במדינת ישראל (או בכל מקום אחר שתבחרו ביחד).

אם תרצו עוד מידע אודות שידוכים ללא ידיעת הילדים – כתבו לי או חייגו: 03-544-4832 אני כאן לרשותכם.

דילוג לתוכן