שידוכים לדתיים זה רות פרי

אם אתם משתייכים למגזר הדתי ומעוניינים להקים בית בישראל – אתם בדיוק במקום הנכון. משרד הכרויות רות פרי מתמחה בתחום של שידוכים לדתיים, ופועל על מנת לסייע ליהודים מאמינים להקים בית דתי בישראל.

משרד שידוכים לדתיים רות פרי

על מנת לבצע את התהליך בצורה האופטימלית, אשר תניב כמה שפחות פגישות אולם תבטיח שכל הפגישות שכן תהיינה תהיינה איכותיות – אנחנו מבצעים מיון ראשוני על פי פרטי המועמד/ת ולאחר מכן קובעים פגישת היכרות פנים מול פנים על מנת להכיר אתכם טוב יותר.

אם אתם מבקשים לשדך בחור/ה ללא ידיעת/ה – זה בהחלט אפשרי, והפגישה תתבצע עם אחד מבני משפחתו/ה. שיחת ההיכרות לטובת שידוכים לדתיים ובכלל מתנהלת בדיסקרטיות מלאה במשרדינו ובמהלכה אנחנו רושמים את כל הפרטים אודות המועמד/ת עצמו/ה ואת העדפותיו/ה לגבי בן/ת הזוג הייעודי/ת. לאחר שיש בידינו את כל הפרטים אנו מבצעים שידוכים לדתיים באמצעות תוכנה ממוחשבת, המאפשרת לנו לבצע התאמה מדויקת בין הפרמטרים הרצויים לבין המועמדים הרשומים במאגר.

לאחר שיש בידינו מספר התאמות אנחנו מציגים אותן בפניכם, ואתם תבחרו עם מי אתם מעוניינים להיפגש.

שידוכים לדתיים למטרות נישואין

שיטת העבודה שלנו, בשילוב ההקשבה לרצונות לקוחותינו והליווי הצמוד – הביאה לכך שזיווגנו כבר לא מעט זוגות מהמגזר הדתי, ונשמח למצוא גם את הזיווג שלכם.

  • שידוכים לדתיים בליווי אישי צמוד
  • מאגר גדול של גברים ונשים מהמגזר הדתי
  • הקשבה מלאה להעדפותיו של המועמד
  • התאמה מקסימלית בין העדפות המועמד לפרטי הזיווג המיועד

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת שידוכים לדתיים במשרד צרו עמנו קשר בטל' 03-5444832 או מלאו פרטיכם בטופס ונצא לדרך משותפת אשר בסופו של דבר תביא למציאת המיועד/ת.  

14 + 15 =

דילוג לתוכן