שדכנית לחילונים

"כל מה שנחוץ לך זו אהבה" שרים הביטלס כבר מעל ל- 55 שנה וכנראה שזה נכון בכל העולם ובכל זמן. כולם מחפשים אהבה, אהבה עצמית ואהבה זוגית,  יש מי שמודה בכך ויש מי שנמנע, יש מי שמחכה שהיא תדפוק בדלת ויש מי שפועל ללא לאות להשיגה, מה שמאחד את כולם זאת אמונה שהיא קיימת גם אם היא עדיין רחוקה.

חייבים להודות באמת, בימינו לא פשוט למצוא זוגיות, וזה חוצה מגדרים, קהילות, דת ואמונות.  החיים מורכבים מאוד, האינטרנט פתח שפע של אפשרויות וכולם התרגלו לכאן ועכשיו ולסטנדרט מסוים. מחכים לאהבה אינסטנט, לא מצליחים להכיר באמת והכל בורח מבין האצבעות. התזזיתיות הזו לא מתאימה לכולם, יש כאלה שלא מתחברים לשיפוטיות המהירה, לרדידות שמסתכמת בתמונה, יש כאלה שחייבים זמן להיפתח ולא מצליחים לפתח שיחה או פגישה. לשם כך יש צורך בהתערבות של גורם מקצועי ניטרלי ורגיש – שדכנית.

הדרך המהירה להתחתן

זה נכון שמוסד השידוכים קיים בעיקר בקהילות סגורות ושמרניות, בחברה הדתית והחרדית או ביוצאי מדינות מסוימות, אך הצורך בשידוכים אינו שייך רק לקהילות הללו, כך שיותר ויותר אנשים בכל הגילאים ובמגוון סטטוסים, גם במגזרים החילוניים, מחפשים את החצי השני למטרת זוגיות אמיתית, אהבה וחברות אצל שדכנית לחילונים.

האוכלוסייה החילונית שכמובן אינה מקשה אחת (ממש כמו שהמגזרים האחרים אינם אחידים) נשאבה אחר שיטות היכרות ודייטים שלא מתאימות לכולם, השפע רב והחיפוש אחר בני זוג הפך לזילות בקרב רבים. הדרך הנכונה והבטוחה, עבור מי שמחפש באמת למצוא אהבה, זוגיות וחברות אמיצה, הוא באמצעות תהליך שידוכים מקצועי המתבצע בידי שדכנית לחילונים המספקת גם שירותים נלווים של אימון אישי ורגשי, מטפלת זוגית וכלי תקשורת מקרבת.

ללא ספק שהיתרון המשמעותי של שידוכים באמצעות שדכנית מקצועית, הוא הניטרליות של אשת המקצוע והראייה הכוללת של השידוך. היא בוחנת את שני הצדדים בכל פרמטר אפשרי, זה מתחיל מהרושם הראשוני, דרך תשאול נכון לשם התאמה מדויקת לדרישות הן ברמה הפיזית, הרגשית, הרוחנית, האינטלקטואלית וכד'. אך, לא מדובר רק על מציאת האדם המתאים אלא על ליווי גם בשלבים מתקדמים יותר של חיזוק הקשר הראשוני.  התשאול החיצוני מהווה מסננת ראשונה ומאוד חשובה אשר חוסכת לשני הצדדים מבוכה רבה, בזבוז זמן יקר ועוגמת נפש בכל פעם מחדש.

אין ספק ששידוך לחילוניים הוא עניין מאתגר הרבה יותר משידוכים במגזרים סגורים, זאת מאחר שאין כללים, אין משנה סדורה ואין קודים תרבותיים. אך שדכנית מקצועית יודעת לפרוץ את מחסומי הרגש ואת גבולות הלב ולאחד זוגות. זאת היא עושה בשילוב של כלים ושיטות מעולמות שונים לרבות פסיכולוגיה, כלים של מטפלת זוגית וכד' יחד עם הרבה אינטואיציה ורגש. השדכנית יודעת לאסוף את המידע הרלוונטי, לעבד אותו ולהנגיש אותו לכל צד במטרה לייצר את השידוך המושלם.

דילוג לתוכן