…שמי אייל , עיתונאי, רציתי להודות לכם על השירות המסור על היעוץ והאוזן הקשבת עדיין לא מצאתי את אהבתי אך אני מאמין שאמצא אותה ודווקא דרכיכם המשיכו להיות אוזן קשבת. ותשובה להרבה פנויים כמוני שלא מתפשרים בקלות.

בהצלחה אייל

…שמי מרים , אם לשתי בנות שרשמתי במשרדכם בחשש גדול משתי סיבות, האחת שבנותי לא תתאכזבנה והשניה שכספי לא ירד לטמיון ללא הצלחה. אני רוצה לשתף אתכם באושרי ולהודות לכם על טיפולכם המסור והעקבי. כידוע לכם, האחת התחתנה לפני חודשיים והשניה בדרך. לא הייתי רוצה שהן תדענה שרשמתי אותן במשרדכם ושהסוד ישמר. דבר אחד טוב כבר יצא מזה ששני הבחורים יודעים, הם הפכו להיות חברים בנפש.

תמשיכו לעשות מצוות, ההורים מרים ואורי

…שמי אריק נ. , כידוע לכם אני גר בניו יורק נרשמתי במשרדכם לפני 8 חודשים. שמעתי עליכם סיפורים יפים וטובים אך למרות הכל הייתי סקפטי. אם לא הייתי נרשם במשרדכם לא הייתי מכיר את אהבתי הגדולה יעל. מכוון שעד שהכרתי אותה עדיין לא הגיעה לניו יורק ואני לא דרכתי ברעננה, האמת שגם לא שמעתי על המקום. אם לא אתם לא הייתי מכיר אותה. אני שמח להודיע לכם שאנחנו מתחתנים בקייץ. אין לי מילים לתאר את שמחת משפחתי שלא רצו שאתבולל. מעבר לדת יש עוד הרבה תכונות שיש לישראליות שאין לאמריקאיות. תודה רבה לכם על השירות והשמחה שהענקתם לשנינו.

מברכים יעל ואריק

אם גם את/ה רוצה לקצר את התהליך המתיש, מקומך איתנו! ניתן ליצור קשר 24 שעות ביממה.

דילוג לתוכן