רות פרי שידוכים הינה החברה הוותיקה ביותר בתחום של שידוכים למטרת נישואין

תנו למומחים בתחום המופלא הזה של שידוכים להוביל אתכם אל המטרה – זוגיות טובה ויציבה! שימו סוף לעידן הדייטים הכושלים! השירות ניתן ע"י צוות מקצועי, אשר ילווה וייעץ לאורך כל הדרך, הדרך אל האושר…

אם גם את/ה רוצה לקצר את התהליך המתיש, מקומך איתנו!

ייעוץ ראשון ללא עלות, ללא התחייבות!

שידוכים לחילוניים בסטנדרטים גבוהים

שידוכים אולי נתפסים במחשבה הראשונית כמו שירות שמיועד לדתיים בלבד, אבל היום הרבה מאוד אנשים שאינם דתיים נעזרים במשרדי שידוכים לחילוניים. זאת משום שבעידן בו אנחנו חיים – עידן של מרוץ מטורף אחר הכסף והישיבה הממושכת מול מסך המחשב, נעשה יותר ויותר קשה להכיר באופן טבעי וללא כוונת מכוון. אם בעבר אנשים היו פשוט נפגשים בתנועת הנוער, בצבא או בפאב השכונתי, הרי שהיום שלב ההיכרות מתרחש הרבה יותר מאוחר, והרבה פעמים צריך לעזור לו לקרות.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן

משרד שידוכים רות פרי מתמחה בתחום של שידוכים לחילוניים, ובאמתחתו גם זיווגים של הרבה מאוד זוגות חילוניים. איך זה עובד? פשוט מאוד. אנחנו מקבלים פניות מאנשים שמחפשים בן או בת זוג חילוניים, ושומעים מהם כמה שיותר פרטים על עצמם ועל בן / בת הזוג שהם מחפשים. כשמגיעה פנייה אנחנו יכולים לשלוף בצורה מהירה ומדויקת פרטים של אנשים שמתאימים לחיפוש, ומציגים בפני המבקש/ת את כל האפשרויות. לאחר בחינת המידע שברשותנו אנחנו מעבירים פרטים ומקווים שתיפתח הקארמה הטובה של התאמה ואהבה ושיוקם עוד בית נהדר בישראל.

בזכות ההתמחות המיוחדת שלנו בתחום של שידוכים לחילוניים, אנחנו נחשבים לאחד המשרדים המובילים בשידוכים לחילוניים למטרות נישואין. לכן, אם אתם מחפשים שידוך לטובת הקמת בית חילוני בישראל אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח להפנות אתכם אל הרבה מאוד זוגות מאושרים שזכינו להיות חלק מהקמת הבית והמשפחה שלהם בישראל.

דילוג לתוכן