כך תמצאו את החצי השני

בעידן המודרני שבו אנחנו חיים הרבה פעמים אין באמת זמן לדברים החשובים. כך, פעולות שבעבר אפשר היה להקדיש להן זמן ייעודי כמו למשל למצוא את החצי השני, נדחקות פעמים רבות אל תחתית סולם העדיפויות, לא משום שאנחנו רוצים שהן תהיינה שם, אלא פשוט כי יש דברים יותר "בוערים".
אם גם אתם מחפשים את החצי שלכם, זה שיחד איתו תרגישו שלמים באמת, אתם בדיוק במקום הנכון.

שידוכים

טיפים למציאת החצי השני – מאת צוות רות פרי 

  • אל תחפשו – הכלל הראשון שלפיו מומלץ לפעול הוא, שדווקא אם לא מחפשים – מוצאים. כמה פעמים קרה לכם שחיפשתם משהו יום שלם ולא הצלחתם למצוא, וברגע שוויתרתם והמשכתם הלאה הוא הופיע פתאום ממש מתחת לאפכם? אותו דבר בדיוק עם החצי השני. אם תתאמצו, תשאלו, תחקרו, תיכנסו לכל אפליקציית הכרויות חדשה שנפתחת – סביר להניח שדווקא תקטינו את הסיכוי שלכם לפגוש. לעומת זאת, אם תוותרו, תרפו – תאמינו באמת שעכשיו זה לא הזמן הנכון וכשהוא יגיע, יגיע גם החצי ביחד איתו – הסיכויים שזה באמת יקרה יגדלו.

  • כל מקום הוא פוטנציאלי להיכרות – אז אמנם לא צריך לחפש, אבל גם לא צריך לפסול מקומות להכרות. למעשה, גם תור למתקן בחדר הכושר או לקופה בסופר, ראיון עבודה, קנייה בחנות ושיחה עם נציג/ת שירות טלפוני יכולים להיות יופי של דרך להכיר. אז אם יש אנשים שמוצאים חן בעיניכם באחד מהמקומות האלה אל תגידו לעצמכם שאין סיכוי שזה יכול לקרות, כי יכול מאוד להיות שאתם מוותרים על אהבת חייכם בגלל סיבה לא הגיונית. נסו לפתח שיחה קלילה, לבדוק אם בכלל יש עניין, ואם כן – אתם כבר תדעו איך להמשיך מכאן.

  • משרד הכרויות הוא דרך מצוינת – אמנם, היכרות של החצי השני דרך משרד היכרויות נשמעת כמו דבר מיושן, אבל למעשה היא עשתה רטרו והיא מצליחה בגדול. הרבה מאוד אנשים שלא מצאו עדיין אהבה בוחרים באפשרות שנותנת להם את היכולת להגיד בדיוק מה הם מחפשים וכך מגדילה את הסיכוי שהם אכן ימצאו. דמיינו לעצמכם שאתם יושבים בשיחה עם אשת מקצוע, מספרים לה בדיוק מי אתם – בני כמה, מה אתם עושים בחיים, ההרגלים שלכם וכמובן – איזה תכונות הייתם רוצים שיהיו לחצי השני שלכם. כשיש בידיה את כל הפרטים הללו ועוד פרטים נוספים שהיא תבין לבד בין השורות מעצם עיסוקה בתחום – היא תוכל להזמין אתכם להכיר אנשים שעונים על הדרישות וההעדפות האישיות שלכם. כמובן שכאשר אתם פוגשים אדם שמראש עונה על חלק גדול מהדרישות שלכם – הסיכוי שהקשר יימשך גדל.

אם לסכם – אין ולא יכולה להיות לעולם התחייבות לכך שתמצאו את החצי השני שלכם, אבל בהחלט יכולות להיות פעולות שתלויות בכם שיגדילו את הסיכוי.

אנחנו ברות פרי משרד הכרויות של החצי השני מתחייבים לעשות כל שביכולתנו על מנת שזה יקרה.

לפרטים צרו קשר בטל' 03-5444832 או דרך האתר ונשמח לספר לכם על הדרך שלנו למציאת החצי השני שלכם.

דילוג לתוכן