היכרויות

הכרויות – כך עושים את זה היום

הכרויותאם בעבר הדרך המקובלת ביותר "לעשות" הכרויות, היינו, להכיר בן או בת זוג היתה הימצאות באותה מסגרת (בית ספר, תנועת נוער, אוניברסיטה וכד'), הרי שבעידן הממוחשב שבו אנחנו חיים הדרך הזאת לא תמיד מצליחה. הרבה מאוד אנשים מוצאים את עצמם מחפשים אהבה דרך אתרי הכרויות באינטרנט, וזאת בזכות העובדה שהרשת מאפשרת להם להישאר אנונימיים ככל שרק יבחרו מצד אחד, ומצד שני – מאפשרת להם להכיר הרבה יותר אנשים, גם כאלה שלא נמצאים באותו אזור בהכרח.

למרות זאת, הדרך הזאת של חיפוש אהבה באינטרנט יכולה להיות גם מתסכלת, כי לא תמיד מה שרואים זה מה שמקבלים בפועל; לא תמיד מי שמצהיר על גבי כרטיס ההכרות שהוא מחפש אהבה אמיתית באמת מחפש אותה, לא תמיד מי שאומר שהוא בעל דעות ליברליות הוא באמת כזה, ובעיקר – כי הכל מתבצע מול המסך וההיכרות מלווה בחששות רבים.

בעידן כזה, לא פלא שדרך ההכרות שהיתה פופולרית בעבר ושמהווה הדרך המקובלת במגזר הדתי והחרדי,  חוזרת למרכז הבמה, ואני מתכוונת להכרות באמצעות משרד הכרויות.

 

למה דווקא הכרויות דרך משרד?

כי להכרות בדרך זאת יש הרבה מאוד יתרונות:

  • שיחה אישית – כאשר מגיעים אל המשרד מתקבלים על ידי שדכן או שדכנית, שהניסיון שיש להם בתחום ההכרויות משחק תפקיד מאוד חשוב, אבל הדבר החשוב עוד יותר הוא שמדובר בבן אדם ולא במחשב. כאשר אתם יושבים מול מישהו ומספרים לו בדיוק מי אתם ומה אתם מחפשים, ההתרשמות האישית מאפשרת לאדם שמולכם להכיר לכם אנשים שיש להם הרבה יותר סיכוי להתאים מאשר כשאתם בוחרים כרטיס הכרויות במחשב.
  • דיסקרטיות מוחלטת – כשאתם פונים למשרד הכרויות אתם יכולים להיות בטוחים שככל שהדבר תלוי בשדכנים – אף אחד מלבדכם ומלבדם לא ידע שאתם מחפשים פרטנר. לעומת זאת, אם תחפשו זיווג דרך האינטרנט, אתם תמיד יכולים להשאיר את הדפדפן פתוח במחשב או בטלפון הנייד, ומישהו יכול לעבור ולראות. זאת כמובן לא בושה לחפש זיווג בכל דרך שהיא, אבל יש דברים שהיינו רוצים לשמור לעצמנו עד שהם באמת קורים. בזכות הדיסקרטיות הזאת, ניתן לפנות אל משרד הכרויות ולבקש גם למצוא שידוך לאדם קרוב – ללא ידיעתו האישית. בדרך זו מארגנים מפגש "כאילו" מקרי, ואם זה מסתדר – המשודכים לא חייבים בכלל לדעת שמישהו התערב ויכולים להמשיך לחשוב שהם הכירו לגמרי במקרה.
  • הרבה פחות זמן והרבה פחות תסכול – כשאתם מחפשים הכרויות באינטרנט, אתם לא יכולים לדעת כמה זמן זה ייקח, והרבה פעמים יוצאים להרבה מאוד דייטים שלא ממשיכים, וזה יכול מאוד לתסכל. כמובן שגם כאשר פונים למשרד שידוכים לא יכולים לדעת מראש כמה זמן זה ייקח, אולם יש הרבה יותר סיכוי שזה יהיה קצר יותר, כי האנשים שתצאו איתם לדייט יהיו רק אנשים שמתאימים להעדפות האישיות שלכם.

כל היתרונות הללו הופכים את כל נושא ההכרויות להרבה יותר קל והרבה פחות מעיק, ואם פונים למשרד הנכון ומשתפים פעולה לאורך כל הדרך – אין בכלל סיבה שזה לא יקרה.

רות פרי – הכרויות בסטנדרטים גבוהים

אנחנו במשרד רות פרי הכרויות מאמינים, שלכל אדם יש יכולת למצוא בן או בת זוג, ומאמינים שהדרך לשם היא מגע אנושי. אנו מספקים שירותי היכרויות בסטנדרטים גבוהים לאנשים מכל המגזרים, ובאמתחתנו הרבה מאוד סיפורי הצלחה שאתם מוזמנים לשמוע כדי להאמין.

אם גם אתם מעוניינים להכיר את זה/זאת שאהבה נפשכם, ואתם רוצים לעשות זאת בדרך המלך ובליווי צמוד עד שזה יקרה –
אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן