"לא טוב היות האדם לבדו" ובדיוק לשם כך אנחנו כאן!

ררות פרי משרד שידוכיםות פרי  מייסדת החברה המובילה בענף ההיכרויות בישראל ובעולם משנת 1985, בוגרת פסיכולוגיה, אשת יחסי ציבור ופרסום, אמנית, ציירת ופסלת, בעלת אינטואיציה וחושים חדים. אמא של סיון ודור.

בתחילת דרכה,בזכות היותה אישיות כריזמטית, חברותית ורגישה לצרכי הזולת, הבחינה בפנויים ופנויות רבים שלא חסרים דבר למעט הדבר המשמעותי והחשוב ביותר: אהבה וזוגיות נכונה. רות פרי השתתפה במפגשים חברתיים רבים ונחשפה לאינספור פנויים ופנויות. היא ערכה רשימות והחלה לחבר אותם לזוגות כתחביב. מהר מאוד קיבלה הזמנות לחתונה והפרגונים לא אחרו לבוא. לא פעם נשאלה מדוע לא ממקצעת את התחביב…

לאחר שנישאה וילדה את בתה סיון החליטה שבשלו התנאים והגיע הזמן ליצור מקום חם אליו יגיעו פנויות ופנויים, שלא מתפשרים על מה שהיקום מזמן להם במקרה אלא בוחרים לשלוט בגורלם ולפתוח את הדלת להזדמנויות טובות ונכונות, בעזרת אנשי מקצוע שמומחים לדבר. כך נולדה חברת רות פרי שהלכה וגדלה עם השנים. הסניף הראשון הוקם בת"א. לאחר שרות פרי ילדה את בנה השני דור הקימה סניף נוסף בחיפה ובנס ציונה, הוסיפה נציגויות   באירופה ובארה"ב..

רות פרי הוזמנה אינספור פעמים לתוכניות טלוויזיה, ראיונות ברדיו ובעיתונות. לא מפתיע ששמה של רות פרי התפרסם במהרה והיא הפכה למותג הידוע  בעולם בכלל ובארץ בפרט. בזכות מפעל החיים שהקימה השתנה גורלם של אלפי פנויים שהפכו לזוגות מאושרים, הקימו קן של אוהבים ומילאו אותו בשמחה וילדים.

חלפו 31 שנים ,נולדו אתרי אינטרנט רבים ואפליקציות בטלפון אך אין תחליף למגע האנושי. חברת רות פרי נותנת מענה לכל אותם פנויים ופנויות שאינם מתחברים לשפע המבלבל באינטרנט ומעדיפים איש מקצוע שיכוון אותם באופן אישי, דיסקרטי ואמין.

אילנה טרייסטמן  אחותה של רות פרי, אשת חינוך לשעבר, בוגרת יעוץ זוגי ומשפחתי, אמא של ליהי ואור. מנהלת את חברת רות פרי הכרויות מ-1992, מזה 24 שנים ועד היום. יועצת ומכוונת לקשר זוגי למטרת נשואין ולהקמת משפחה או לקשר זוגי משמעותי או ממוסד בהתאם לצרכים, רצונות והעדפות של הלקוחות.

אילנה מעניקה ללקוחותיה יחס אישי חם, מקנה כלים, מלווה בתהליך מרגע שמתבצעת ההיכרות ועד למיסוד הקשר. כמו כן פונים אליה גם הורים עבור ילדים ללא ידיעתם שלא הצליחו למצוא זוגיות.

אילנה שניחנה באהבת האדם, אינטואיציה, רגישות, חושים חדים וניסיון רב שנים בזיווג זיווגים, מדריכה ומכוונת לקשר נכון ובריא  ומובילה אלפי לקוחות מאוהבים ומאושרים לחופה או לקשר משמעותי וממוסד.

ד"ר סמדר מייזלס Ph.d In health science – יועצת ומאמנת אישית וזוגית, מטפלת מוסמכת (בפחדים, ביטחון עצמי ובעיות תקשורת) מומחית לשפת גוף, גרפולוגיה והתאמה זוגית בשיטת מפת עץ החיים.

מדובר בשיטה חדשנית וייחודית, להתאמה זוגית, מתוך עולם רוחני וריאלי המתמזגים כשני עולמות בלתי נפרדים ומשלימים זה את זה. המפה מדברת על תכונות מולדות, תכונות מסתתרות ומפצחת נקודות מעכבות! לקוחות המנויים בחברת רות פרי הכרויות, זוכים למפגש ייחודי וחוויתי עם ד"ר סמדר מייזלס ליצירת מפת עץ החיים וניתוח גרפולוגי שאמורים לקצר תהליכים ארוכים ומתישים של דייטים מיותרים, בזבוז זמן ואנרגיות. התמקדות בהתאמה זוגית נכונה שמקורה בשורש הנשמה.

ד"ר סמדר מייזלס היא הבעלים של חברת "נגיעה בנשמה" שנועדה להאיר את דרכם של אנשים המבקשים שינוי.

"כי הדבר הנפלא ביותר בעולם הוא לאו דווקא המקום בו אתה עומד אלא הכוון שאליו אתה הולך"

שיטת העבודה

דילוג לתוכן