שדכנית

 

מחפשים שדכנית? אתם יכולים להפסיק לחפש. משרד ההיכרויות רות פרי מציע לכם שירותי שידוכים ברמה גבוהה, אשר יאפשרו לכם להכיר את בחיר/ת לבכם בצורה דיסקרטית, מדויקת והרבה פעמים גם מהירה.

שדכנית – לא מילה גסה

אם בעבר נקשרה למילה "שידוך" סטיגמה של מסכנות, כי לכאורה מי שפונה לשדכנית הוא אדם שלא מצליח להסתדר לבד ולכן כנראה משהו לא בסדר בו, הרי שהיום ברור שלא כך הם פני הדברים. ממש כמו שיש אפליקציות חינמיות ולא חינמיות של היכרויות במדיום הטכנולוגי שיש היום ברשותם של אנשים רבים – הלא הוא הטלפון החכם, הרי שגם הדרך הישנה והטובה של היכרות באמצעות שדכנית פנים מול הפנים היא דרך היכרות לגיטימית, ואפילו יותר טובה.

אחרי הכל, כשאנחנו מכירים אדם דרך מסך הטלפון או המחשב, אנחנו לא באמת יודעים עם מי אנחנו מדברים, והרבה פעמים כשסוף סוף מחליטים להיפגש – מתאכזבים, וזה עוד בלי להזכיר את כל הסכנות האורבות למי שבוחר להכיר בזו הדרך. לעומת זאת, כאשר נעזרים בשירותיה של שדכנית, יכולים להיות בטוחים שמי שנפגשים איתו נפגש קודם כל איתה, ושהיא תעשה את מירב המאמצים להפגיש אותנו רק עם אדם שמתאים למה שאנחנו מחפשים.

כמובן שגם בדרך של שידוכים מהקונספט הישן יכולות להיות אי התאמות, אולם זה קורה פחות, ולפחות כך מתבטל כל נושא הסכנות.

מה אנחנו עושים בשבילכם?

אנחנו במשרד השידוכים רות פרי מתמחים בהיכרויות לכל הגילאים, ועושים זאת באמת בהתאמה אישית. כך למשל, אם אישה שמגיעה אלינו מחפשת גבר אמיד שאוהב לצאת ולבלות במסעדות יוקרה וקרוזים על יאכטה, אנחנו לא נפגיש אותה עם אדם שתחומי העניין שלו הם רוחניות וטיולים בהודו. גבר שמחפש אישה לפרק ב' שלא רוצה ילדים – לא נפגיש עם אישה שחולמת להיות שוב אמא.

אז איך זה עובד באמת?

אתם מגיעים לפגישה אצלנו, ומספרים לנו גם על עצמכם וגם על כל מה שהייתם רוצים שיהיה בבן או בבת הזוג שאתם מחפשים. אנחנו שומעים, מייעצים ומחברים אתכם עם אנשים איכותיים שנרשמו למאגר שלנו ושמתאימים בצורה המדויקת ביותר להעדפות ולטעם האישיים שלכם.

אנחנו לא יכולים להבטיח שתיפגשו ומיד תתאהבו, כי יש דברים שלא תלויים בנו, אבל אנחנו יכולים להבטיח לעשות את המקסימום כדי שזה יקרה.

לפרטים ולהזמנת פגישה עם שדכנית בעלת ניסיון של עשרות שנים בתחום
צרו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

שדכנית בתקשורת  |  שדכנית לדתיים  |  שדכנית ללא ידיעת הילדים  |  שדכנית לאנשי עסקים  |  המלצות שדכנית  |  יצירת קשר שדכנית

 

 

דילוג לתוכן